OPDRYU

Plastik Cerrahı Op. Dr. YU İle Her Şey Mümkün

Doğumsal anomaliler, travma, hastalıklar veya yanık sonucu yüz ve vücudunuzda oluşan deformitelerin onarımı plastik cerrahi yapar. Plastik Cerrahide amaç; sağlıklı, doğal ve fonksiyonel sonuç elde etmektir.

  • Vücut şekil ve fonksiyon bozuklukları ile alakalı bütün problemleri ortadan kaldıracak çözümler üretmek,
  • Hastayı şikayeti doğrultusunda muayene etmek,
  • Yapılan tetkiklere göre uygun tedavi yöntemini belirleyip uygulamak,
  • Açılan yaraları estetik bir görünümle dikmek,
  • Travma ya da hastalık nedeniyle gelişen anormal belirtilerin onarımını yapmak,
  • Ameliyathanede yapılan her türlü bıçak işlemlerinin düzgün yapılmasını sağlamak,
  • Tedavi için kendisine başvuran hastaların tıbbi geçmişiyle ilgili bilgiler edinip bunları kayıt altında tutmak.
Group_4070a
0
Yıllık Tecrübe
0
Mutlu Danışan

OPDRYU

Op. Dr. Yasin ÜNAL

  • 1976 Zonguldak doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Zonguldak’ta tamamladım. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım. Mezun olduktan sonra Bayburt'a pratisyenliğe gittim, orada 1,5 yıl görev yaptım. Bu süreçte uzmanlık sınavına hazırlandım. Akabinde Trakya Üniversitesi’ni kazandım. Aslında Plastik Cerrahi benim fakültede en çok istediğim bölümdü. Çünkü bu bölümde daha çok görsel sanatlar, geometri, matematik ve zekâya dayalı düşünme tarzı söz konusuydu. Uzmanlığımı tamamladıktan sonra mecburi hizmet nedeniyle Kocaeli’ye geldim. Burada bir devlet hastanesinde çalıştım ve bir süre sonra kendi muayenehanemi açtım. Yaklaşık 4 yıl kadar kendi muayenehanemde çalıştım. Sonrasında özel bir hastaneden teklif geldi ve 9 sene o hastanede görev aldım. Şimdi ise kendi muayenehanemde çalışmaktayım.

OPDRYU

UZMANLIKLAR

Vücut Estetiği

Yüz Estetiği

Göğüs Estetiği

Ameliyatsız Güzellik

El Cerrahisi

Yüz Kemiği Kırıkları

Diyabetik Yaralar

Yanıklar

opdryu

Güzelliğinizi Size Geri Vermeye Geldik

Estetik Cerrahi ile tanışın, baştan başlamak için yeni bir fırsat elde edin.

Hastalık, kaza, ameliyat tümörler, yanıklar vb. durumlar sonucu vücutta çeşitli şekil bozuklukları ya da doku-organ, işlev kayıpları olabilir. Bu kayıplar doğuştan da var olabilir.

Bu kayıplar insanın yaşayışını derinden etkileyebilir. Plastik ve rekonstrüktif cerrahi vücuttaki, doğuştan varolan ya da sonradan kazanılan doku, organ, işlev eksikliklerini onarmayı, daha iyi duruma getirmeyi amaçlayan bir cerrahi daldır.

Eksiklikleri tamamlaya, yoklukları yerine koymaya, zayıflıkları güçlendirmeye çalışır. Plastik ve rekonstrüktif cerrahi, onarım ve yeniden yapma cerrahisidir.