Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

2020 yılı Temmuz ayında yaptırmış olduğum meme protez işleminden sonra ailemde meme CA öyküsü olması sebebiyle 6 ayda bir ultrason kontrolü yaptırıyorum. 3,5 senedir hangi hekim ultrasonumu çektiyse ameliyatını hangi doktor gerçekleştirdi dedi. Protezin çok muntazam yerleştirildiği yorumunu yaptılar. Açıkçası ilk bir iki doktorda denk geldiğini düşündüm ancak aradan 3,5 sene geçmiş olmasına rağmen hala aynı övgüyü alınca teşekkürlerimi yineleme ihtiyacı duydum. Yasin hoca gerek ameliyat aşamasında , hastaneden çıkana kadar , gerek sonraki 1 yıl içindeki kontrollerimde hiç bir noktayı atlamadı. Öneride bulunduğum arkadaşlarım da botoks işlemlerinden ve meme protez ameliyatından çok memnun kaldılar. Sizlere de tavsiye ederim.

n....

Bugün tam olarak iki ay oldu ameliyatımı olalı ilk 3 günden sonra hep neden bu kadar beklemişim dedim bu kadar rahat olabileceğini beklemiyordum açıkçası yasin hocaya ve ekibine çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen hiç beklemesin😊

n....

Yaptırdıgım her işlemde yüzüm gülerek ayrıldım. Cildim için inna aqua uygulaması yaptık harikaydı ekibine ve kendisine teşekkürler

g....

Merhaba Yasin beye kapalı rinoplasti ameliyatı oldum ağrısız sızısız bir operasyon geçirdim işinde profesyonel bir hekim ilk gün çubuk kraker yedim nefes aldım tampon alınırken de 0 acı emekleri için teşekkür ediyorum..

s....

Yasin Bey’ in ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. Yanık izi tedavisinde yanımda olup izi 3. Seansımızda bile yanık izi derecisini hemen hemen iyileştirip izimi görülebilir seviyede azaltmıştır.

g....

Dün burun dolgusu yaptırdım Yasin beye, 10 dakikada ameliyatta çıkmış gibi oldum burnum, çok memnun kaldım.

e....

Merhabalar, çene dolgusu yaptırdığım klinikte doktorum Yasin Bey’e ve güzel ekibine teşekkür ediyorum. Kendimi doğru yerde ve emin ellerde olduğumu hissettirdiler. Güler yüzlerine, yüksek enerjilerine ve ilgilerine buradan da tekrar, tekrar teşekkür etmek istedim.

s....

2 gün önce meme buyutme ameliyatı oldum. Çok korkuyordum nasıl olucak diye. 2 çocuk emzirdim ve çok zayıftım. Tahmin edemiyeceğim kadar güzel oldu. 2. Gün olmasına rağmen çok beğendim. Doktor yasin bey çok ilgili ve kendinden emin bir doktor. Mucize gibi hayallerim gerçek oldu. Cok tsk ediyorum tekrar.

h....

Doktor Bey ihtiyaçlar doğrultusunda hastayı yönlendiriyor. Burun dolgusunda daha iyisini görmedim. Elinize emeğinize sağlık

e....

Burun ameliyatımın sürecinde bana hersey güzel detaylıca anlatıldı. sürecin nasıl geçeceği kısa bi zamanda sonra da ameliyat oldum bu süreçte bana hemşireler ve doktor bey çok yardımcı oldu ameliyat sonrası çok çabuk gelişti kendımı çabuk toparladım. Aşırı memnun kaldım tekrardan teşekkürler.

be....

Gelmis gecmis en iyi dr 8 sene once hayatimi degistirdi karnimdan 18 kilo yag aldi 183 kiloydum size minnettarim yasin bey o 18 kilodan sonra 65 kiloda kendim verdim herseyin baslangici siz oldunuz size hayatimi cocuklarimi onurumu gururumu borcluyum her sabah uyaninca size dua ediyorum sekerim 700 lerde tansiyon 22 lerde gezerken simdi beni normal hayat yasamama sebeb oldunuz siz ve elleriniz harikasiniz

g....

Öncelikle merhaba 🙂 yaklaşık 1,5 ay önce meme protezi ameliyatı oldum uzun zamandır aklımda olan bir durumdu fakat cesaret edemiyordum yasin bey ile görüşme yaptıktan sonra bazı şeyler netleşti kafamda ve güvendim ameliyatımı olmaya karar verdim ameliyat çok güzel geçti ve sonraki süreçlerdede sıkıntı yaşamadım yasin bey ve hemşiresine çok teşekkür ediyorum çok profesyonelce yaklaşıyorlar bu durum dahada güven veriyor aklınızda olup ameliyatını erteleyenler biranönce randevusunu alıp işlemlere başlasınlar sonuç çok mutlu edecektir 🙂

s....h

Yasin beye iki hafta önce göğüs protezi ve dikleştirme ameliyatı oldum.Süreç o kadar konforlu geçti ki hiç bir ağrı sızı çekmedim daha önce neden olmadığım için kendime kızdım. Buradan canım doktorum Yasin beye ve ekibine çok teşekkür ederim

ka...r

Yasin beyle sarkan cilt bariyerim için tüm vücut germe ve göğüs protez işlemleri yaptık bu süreçte kendisi çok ilgili ve destekçiydi ekibiyle birlikte ,yapılan işlemlerden çok memnun kaldım. ihtiyacınız doğrultusunda gereken işlemi başarıyla tamamlayıp sizi memnuniyetle karşılayacağından eminim

er...a

Yasin Bey’den gayet memnunum. Kendisi göğüs protezi ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat olalı 2 ay oldu. Ameliyatımda ve sonrasında bir sıkıntı yaşamadım. Yasin Bey’in gerçekleştirdiği ameliyatımdan, sürecimden memnun kaldım.

h...

Yasin Bey’in öncelikle ilgisi alakası iyi ve süreci çok fazlasıyla yakından takip ediyor. Saat kaç olursa olsun her türlü mesajıma cevap veriyor. Kendisi rinoplasti ameliyatımı gerçekleştirdi. Yasin Bey’in yapmış olduğu işlemi takdir ediyorum, memnuniyetim çok fazla. Kendisini özellikler herkese tavsiye ediyorum.

b...

Doktorumdan çok çok memnunum. Yasin Bey göz altı ışık dolgusu, elmacık dolgusu, alın dolgusu, çene dolgusu ve gençlik aşısı işlemlerimi yaptı. Yapılan işlemlerden memnun kaldım, bir sıkıntım olmadı.

e...

Yasin Bey’in ilgisinden alakasından memnun kaldım. Burun estetiği ve gıdı liposuction operasyonumu gerçekleştirdi. 3 gün sonra normal hayatıma geri döndüm. Ameliyatımdan ve geçirdiğim süreçten memnun kaldım.

c...

Güleryüzlü, ilgili personel ve doktor. Ben memnun kaldım. Yasin Bey ve ekibi her gittiğimde ilgilendiler. Kendisi bence alanında başarılı bir doktor. Yasin Bey burun ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyatımdan memnun kaldım.

h....

Botoks ve dolgu yaptırdım.Yasin bey’den çok memnun kaldım ilerde estetik operasyonu da düşünüyorum yine kendisini tercih ediyor olacağım gerek ilgi alakası olsun operasyonel süreçteki başarısından memnun olduğum için.Herkese de tavsiye ederim.

di....s

Burnumun duruşundan çok memnun değildim ve bir işlem yaptırmak istiyordum araştırmalarım sonucunda Yasin hocam ile yolum kesişti ve kendisi burun dolgusu önerdi tereddütlerimi giderdi örnekleri gösterdi işlem sürecini aktardı sonuçtan çok memnun kaldım teşekkürler hocam.

em....ı

Kısa süre önce botoks yaptırdım Yasin Beye her şey tam istediğim gibi oldu ilgi alakanıza çok teşekkür ederim

s.....k

Nazolabial dolgu yaptırdım sonuçtan çok çok memnun kaldım.İlgi alaka çok güzeldi,hijyenikti.

.....

Yasin hocamla 2bucuk ay once yolum kesisti iyikide kesisti:)karin germe liposaksn bisektomi firansiz ip aski operasyonlarimin kahramanidir kendisi.islemlerimin hepsinden cok memnunum.iyiki tanimisim

.....

Yaptığı bütün uyugulamalardan memnun kaldım. Doğru bir şekilde uygulandığından dolayı sonrasında sorun yaşamadığım için çevreme de öneriyorum. Birçok tanıdığım kendisinden hizmet alıyor. Yasin Bey’e burnumu, dudak dolgusu, botoks, çene hattı dolgusu yaptırdım. İstediğm doğal görüntüye sahip oldum. Kendisi hastalarına yeteri kadar bilgilendirmelerde bulunan bir doktor.

h...

Yasin Bey tarafından saç ekimi işlemi yapıldı. Gayet olumlu sonuçlar aldım. Yasin Bey sayesinde kendimi daha iyi hissettim ve daha da gençleşmiş olarak gördüm. İşlem öncesinde ve sonrasında yeteri kadar bilgi verdi. Yasin Bey son derece titiz bir şekilde çalışan bir doktor. Başarılı sonuç aldığım için herkese tavsiye ederim.

ö...

2017 yılında göğüs büyütme ameliyatı oldum. Görüşmeye gittiğimde yönlendirmesi ve bilgilendirmesi gayet iyiydi. Yasin Bey hastasının talebine ve uygunluğuna göre operasyon sağlıyor. Bir kadın olarak çok memnun kaldım. Tamamen kişiye özel davranıyor. Gayet iyi yönlendirme yaptı. İstediğime, vücudumun uygunluğuna göre yaptı. Sonrasındaki kontrollerde de gayet iyi bilgilendirildim. Tavsiye üzerine gitmiştim. Sıcak iletişimi benim için önemli bir detaydı. Yasin Bey’den bu iletişimi alabildim. Deneyimini ise zaten sizi bilgilendirme esnasında ortaya koyduğu için güven veriyor.

o...

Saç ekimi için muayene oldum. Şimdi çok daha iyi bir ekim oldu. İşlem öncesinde ve sonrasında yeteri kadar bilgilendirme yaptı. Kontrollerim devam ediyor. İşlemden gayet memnunum. Yasin Bey’e de çok teşekkür ediyorum.

h...

Hocamızı akademi hastanesinden beri tanıyorum 7 ay önce burun dolgusu ve dudak dolgusu uygulaması yaptırdım burun dolgusundan sonra nefes almam çok rahatladı herhangi bir ağrı sızı olmadı çok konforlu ve keyifli bir işlemdi çalışanların ilgi alakası hocamızın detaylı bilgilendirmesinden ve güzel ilgilenmesindendolayı herkese teşekkür ederim.

a ...k

Yasin hocamı akademi hastanesinden tanıyorum. cilt bakımı yaptırıyordum, bir de kepçe kulak ameliyatı oldum kendisine, memnunum bir problem yok çok şükür, yeni kliniğini açmış hayırlı olsun diyorum…

bi...a

Yasin Bey ile ilk olarak burun operasyonu ile tanıştık. sonuç bir harika. beni tanıyanlar yüzümde bir değişiklik olduğunu ama ne olduğunu anlamadıklarını belirtiler. çok kısa zamanda da iyileştim. teşekkürler

de...a

Yorumunuzu Gönderin!

    Doktora Sorun!
    Call Now Button